ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Teatro laboratorija vaikams „VVV+v“

Tai fantastiška vaizduotės kelionė, pilna atrakcijų bei įvairių spendimų paieškų.
Pradžia  /  Teatro laboratorija vaikams „VVV+v“
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
26 Rgp
5€

Teatro laboratorija vaikams „VVV+v“

rugpjūčio 26, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm

Kas yra virvė? Kam ji naudojama? Pririšti? Pakelti? Patraukti? O jei virvė būtų jausmas, ką ji simbolizuotų? Ryšį? Draugystę? Pagalbą? Meilę? Pyktį? Pokalbį?

Žaliakalnio turgaus teatro festivalis kviečia rugpjūčio šeštadienio rytus sutikti kartu. Rugpjūčio 26 d. Žaliakalnio turguje svečiuosis šokio teatras iš Klaipėdos „Padi Dapi Fish“, kuris pristatys teatro laboratoriją vaikams „VVV+v“.

„VVV+v“ (Virvė-Virvelė-Virvytė-Virvogalis) – tai fantastiška vaizduotės kelionė, pilna atrakcijų bei įvairių spendimų paieškų. Šioje kelionėje vaikus lydi  du profesionalūs šokėjai, kurie padeda užsimegzti tarpusavio ryšius, padėsiančius ir pramogaujant, ir sprendžiant iškylančius sunkumus. Spektaklio metu vaikai įsitikins, kad ko nors siekiant drauge, galima pakelti, patraukti ir pati didžiausią daiktą (o gyvenime – problemą), supinti tvirtą draugystės saitą, ar iš virvogalio susikurti patį smagiausią žaislą.

Kūrybinė grupė: idėjos autorius Petras Lisauskas, choreografai ir šokėjai: Petras Lisauskas, Darius Berulis/ Mantas Černeckas, kompozitorius Saulius Petreikis, prodiuserė Goda Giedraitytė.

Spektaklis skirtas 6 – 11 m. vaikams.

Trukmė: 45 min., spektaklis vyks festivalio palapinėje Žaliakalnio turguje, Zanavykų g. 25H, Kaune.

Bilieto kaina – 5 Eur., vaikams iki 3 metų – nemokamai. 10 žmonių grupei – 4 Eur., lydinčiam žmogui – nemokamai. Bilietus galima įsigyti vietoje, likus 20 min. iki spektaklio pradžios. Grupinius bilietus – el. paštu grynparkas@gmail.com.

Bilietus platina TIKETA.

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 26, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm
Laikas 11:30 am - 12:30 pm
Organizuoja Šokio teatras PADI DAPI Fish