ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Dizaino
dirbtuvės

Prikelkime daiktus antrąjam gyvenimui. Bus netikėta, bus smagu, bus naudinga!
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
04 Rgp
Nemokama

Dizaino dirbtuvės

rugpjūčio 4, 2017 @ 10:00 am - 12:00 pm

Kviečiame į Kūrybos kampo 360° dizaino dirbtuves! Kasdienio naudojimo daiktai, kurie mums teikia malonumą, neišvengiamai virsta šiukšlėmis, kurios irdamos metų metus teršia vandenį, orą ir taip vėl grįžta pas mus. Galbūt mes galime juos prikelti antrajam gyvenimui? Ateik ir kartu pasigaminkime, ką nors nuostabaus – bus netikėta, smagu!

Kūrybos kampas 360° – socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Pagrindinė užsiėmimų tema – antrinis dizainas ir aplinkosauga.  Kūrybos kampas 360° mokosi „prikelti“ daiktus antram gyvenimui, gamina juos iš antrinių žaliavų, plėtoja darnaus vartojimo kultūrą ir aplinkosaugos idėjas.

Dirbtuvės skirtos 7 – 12 metų vaikamas, jos vyks Žaliakalnio turguje pastatytoje palapinėje.  Grupę sudarys iki 30 mažųjų dizainerių. Registruotis į dirbtuves galima el. paštu paulinanesukaityte@gmail.com, tel. 8 626 07211

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 4, 2017 @ 10:00 am - 12:00 pm
Laikas 10:00 am - 12:00 pm
Vieta Žaliakalnio turgus
Adresas Zanavykų g. 25H, Kaunas