ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Spektaklis vaikams  „Trumpos istorijos apie…“

Negirdėtos, neregėtos istorijos patiems mažiausiems
Pradžia  /  Spektaklis vaikams  „Trumpos istorijos apie…“
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
05 Rgp
5€

Spektaklis vaikams  „Trumpos istorijos apie…“

rugpjūčio 5, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm

Žaliakalnio turgaus teatro festivalis kviečia rugpjūčio šeštadienio rytus sutikti kartu. Rugpjūčio 5 d. Žaliakalnio turguje svečiuosis  „Knygos teatras“ kartu su režisierės Reditos Dominaitytės spektakliu vaikams „Trumpos istorijos apie…“ pagal rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus istorijas.

„Knygos teatras“ pristato pirmąjį savo spektaklį vaikams „Trumpos istorijos apie…”, bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų biblioteka parengtą pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus. Spektaklis ypatingas tuo, kad veiksmui iliustruoti pasitelkiamos pasakojamasis-skaitovinis teatro žanras. Spektakliu siekiama sužadinti žiūrovo vaizduotę ir perkelti jį į kitą – juslinio pasaulio dimensiją. Spektaklyje susipina 3 skirtingos istorijos, kurias „Knygos teatras“ kviečia patirti liečiant, uodžiant, ragaujant… – pasikliaujant pojūčiais ne tik klausyti, bet ir iš tikrųjų išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir pamatyti.

Vaikiškomis istorijomis sužadinamų pojūčių spektrą teatras kviečia ne tik pažinti liečiant, bet ir pasitelkti klausą, uoslę, skonio receptorius. Vaidinimuose naudojamas inovatyvus pasakojimo būdas parodo mandagaus elgesio reikšmę, supažindina su buities daiktais (spektaklis „Arbatos klubas“). Istorija „Ąsotis“ vaikams suprantama kalba atskleidžiamas grožio trumpalaikiškumas, vaikai supažindinami su skirtingais augalais ir jų fizinėmis savybėmis. „Iliustruoti istorijai „Ąsotis“ papildomai pasitelkiame kvapus, „Arbatos klubui“ – kvapus, o „Muzikantams“ – garsus, muzikinį atlikimą. „Knygos teatre“ yra derinamas skaitovinis teatras su kompoziciniais elementais, bet teatro stiprybe išlieka lietuvių literatūros perkėlimas į sceną. Daiktais ir detalėmis yra atkuriama jutiminė aplinka, kuri atgyja žiūrovo vaizduotėje įvairiais pojūčiais. Spektakliu „Trumpos istorijos apie…“ kreipiamės į nuoširdžią, jautrią ir itin atvirą naujiems potyriams vaikišką vazduotę“, – teigė „Knygos teatro“ vadovė aktorė Redita Dominaitytė

Trumpas Kęstučio Kasparavičiaus istorijas perteiks kūrybinė spektaklio trupė: teatro aktoriai Aura Garmutė, Artūras Dubaka ir Laura Misiukevičiūtė. Režisierė – Redita Dominaitytė. Kostiumų dailininkė- Greta Subatavičiūtė, Kompozitorius-Modestas Kapustinskas ir Laura Misiukevičiūtė.

Iliustracijų autorius- Kęstutis Kasparavičius

Spektaklis skirtas 2 – 8 m. vaikams. Spektaklis taip pat pritaikytas  vaikams su regos sutrikimais.

Trukmė: 40 min., spektaklis vyks festivalio palapinėje Žaliakalnio turguje, Zanavykų g. 25H, Kaune.

Bilieto kaina – 5 Eur., vaikams iki 3 metų – nemokamai. 10 žmonių grupei – 4 Eur., lydinčiam žmogui – nemokamai. Bilietus galima įsigyti vietoje, likus 20 min. iki spektaklio pradžios. Grupinius bilietus – el. paštu grynparkas@gmail.com.

Bilietus platina TIKETA>>.

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 5, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm
Laikas 11:30 am - 12:30 pm