ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Spektaklis vaikams „Apkabinsiu tave“

Apkabinimas – suprantamas visose kultūrose ir neatsiejamas nuo vaikystės tarpsnio gestas, padedantis augti, pajausti save, sutvirtėti, pasitikėti, žengti pirmyn
Pradžia  /  Spektaklis vaikams „Apkabinsiu tave“
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
19 Rgp
5€

Spektaklis vaikams „Apkabinsiu tave“

rugpjūčio 19, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm

Apkabinimas – atviro ir nuoširdaus priėmimo gestas, suprantamas visose kultūrose ir neatsiejamas nuo vaikystės tarpsnio, padedantis augti, pajausti save, sutvirtėti, pasitikėti, žengti pirmyn.

Žaliakalnio turgaus teatro festivalis kviečia rugpjūčio šeštadienio rytus sutikti kartu. Rugpjūčio 19 d. Žaliakalnio turguje svečiuosis  šokio teatras iš Klaipėdos „Padi Dapi Fish“ su interaktyviu pasirodymu vaikams „Apkabinsiu tave“.  Remiantis V. Štainerio vaiko raidos etapais, kuriama vidinė spektaklio logika ir veiksmas, kurio metu vaizduojami santykiai šeimoje tarp suaugusiųjų ir vaikų. Spektaklio metu vyresnysis brolis ieško būdų, kaip išmokyti jaunesnę sesutę žaisti rankutėmis, kurios labai mažos ir nejudrios, o svarbiausia – apkabinti. Padedant tėvams, spektaklio pabaigoje sesutės rankos „užauga“, ji išmoksta daug įdomių dalykų – ploti, žaisti, piešti ir apkabinti. Spektaklio metu šokėjų kuriami vaizdai, scenografijos transformacija, kostiumų spalvos, atitinka įvairių amžiaus tarpsnių vaikų piešimo gebėjimus bei pasaulėjautą, todėl lengvai atpažįstami ir suprantami vaikų žiūrovų auditorijai.

Spektaklio kūrybinė grupė: idėjos autorė Sondra Simanaitienė, choreografė Dovilė Binkauskaitė, scenografas ir kostiumų dailininkas Artūras Šimonis, kompozitorė Jurgita Mieželytė, prodiuserė Goda Giedraitytė.

Spektaklyje šoka: Agnija Šeiko/ Eiva Dobilaitė, Inga Kuznecova, Darius Berulis/ Mantas Černeckas, Petras Lisauskas

Spektaklis rekomenduojamas vaikams iki 10 metų.

Trukmė: 40 min., spektaklis vyks festivalio palapinėje Žaliakalnio turguje, Zanavykų g. 25H, Kaune.

Bilieto kaina – 5 Eur., vaikams iki 3 metų – nemokamai. 10 žmonių grupei – 4 Eur., lydinčiam žmogui – nemokamai. Bilietus galima įsigyti vietoje, likus 20 min. iki spektaklio pradžios. Grupinius bilietus – el. paštu grynparkas@gmail.com.

Bilietus platina TIKETA.

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 19, 2017 @ 11:30 am - 12:30 pm
Laikas 11:30 am - 12:30 pm
Organizuoja Šokio teatras PADI DAPI Fish