ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Šokio
dirbtuvės

Pirmoji pažintis su šiuolaikiniu šokiu!
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
25 Rgp
Nemokama

Šokio dirbtuvės

rugpjūčio 25, 2017 @ 10:00 am - 12:00 pm

Šokio dirbtuvės su charizmatiškuoju, vaikų ypač mylimu, choreografu Petru Lisausku Žaliakalnio turguje pastatytoje festivalio palapinėje! Tai puiki galimybė patiems mažiausies susipažinti su šiuolaikiniu šokiu ir jį pamilti!

Petras Lisauskas

Charizmatiškas, puikiai improvizuojantis atlikėjas. Jau studijų metais aktyviai įsiliejęs į Lietuvos šiuolaikinio šokio pasaulį. Per daugiau nei dešimt kūrybinių metų Petras sukūrė daugiau nei 40 vaidmenų šiuolaikinio šokio, dramos, gatvės spektakliuose, taip pat sukūrė choreografiją 10-čiai spektaklių, išbandė save kaip dramos spektaklių režisierius. Vienas jo vaidmenų kine buvo įvertintas „Sidabrinės gervės“ apdovanojimu, o Petro Lisausko kūryba 2013 m. – Lietuvos kultūros ministerijos „Jaunojo menininko“ premija.

Dirbtuvės skirtos vaikams 7 – 12 metų, grupę sudarys iki 30 mažųjų šokėjų. Dirbtuvių metu vaikai turėtų būti patogiai, sportiškai apsirengę.

Registruotis į dirbtuves galima el. paštu paulinanesukaityte@gmail.com, tel. 8 626 07211

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 25, 2017 @ 10:00 am - 12:00 pm
Laikas 10:00 am - 12:00 pm