ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Rytinė mankšta

Pradžia  /  Rytinė mankšta
Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.
18 Rgp
Nemokamai

Rytinė mankšta

rugpjūčio 18, 2017 @ 8:30 am - 9:30 am

Dieną pradėkime kartu su mankšta! Mankštą ves trenerė Viltė.

Mankštos skirtos mamoms, tetoms, močiutėms – visoms žaliakalnietėms, kaunietėms ir visoms moterims, kurios nori rytą pradėti puikiu energijos pliūpsniu. Galite atvykti ir kartu pačiais mažiausiais pabiručiais – vaikučiais, anūkučiais,  jie taip pat galės prisijungti prie bendros mankštos.

Mankštos vyks Žaliakalnio turguje festivalio palapinėje! Jų metu galėsite padailinti savo kūno formas, pagerinti fizinę būklę ir išmokti taisyklingai sportuoti. Trenerė Viltė jau penkerius veda sporto užsiėmimus ir moko vaikučius bei suaugusiuosius šokti,  todėl pažada Jums, kad mankšta bus ne tik naudinga, bet ir smagi.  Norėsite sugrįžti dar ir dar kartą!

Mankštos metu turėkite sportinį kilimėlį, rankšluostį, vandens. Dėvėkite patogią judesių nevaržančią aprangą ir avalynę.

Užsiregistruoti į mankštas galima ČIA>>

RENGINIO INFORMACIJA

Data rugpjūčio 18, 2017 @ 8:30 am - 9:30 am
Laikas 8:30 am - 9:30 am