ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Kalbėk man turguje

Pradžia  /  Spektakliai  /  Kalbėk man turguje

Šokio ir cirko spektaklis „KALBĖK MAN TURGUJE“

Įtraukiantis, netikėtas, netradicinis… Šiame pasirodyme galima tikėtis visko: ir šokio, ir teatro, ir cirko, ir akrobatikos! Jame nuotaikingai nostalgiška kūno ir muzikos kalba pasakojama  meilės bei neapykantos istorijos. Spektaklio sumanytojos – Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintos choreografės Lina Puodžiukaitė – Lanauskienė ir Agnija Šeiko – Sarulienė.

Abi menininkės vysto aktyvią tarptautinę projektinę veiklą, yra įvairių, netikėtais sprendimais paremtų, spektaklių kūrėjos. Tad ir šį kartą ryžosi priimti festivalio pasiūlymą ir pasirodymą sukurti specialiai pritaikytą mėsos halės erdvei.

Spektaklyje dalyvauja šokėjas Petras Lisauskas (Auksinio scenos kryžiaus nominantas, Lietuvos kino apdovanojimo „Sidabrinė gervė“ ir Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatas ), jauna cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas. Taip pat galima išvysti ir Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos šiuolaikinio šokio specializacijos šokėjus,  kurie yra pasirodę ne viename naujojo Baltijos šokio festivalyje, o šiuo metu ruošiasi gastrolėms teatro festivalyje Euro-Szene Leipzig.

Kategorija:

Data: