ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

Viskas įskaičiuota

Pradžia  /  Spektakliai  /  Viskas įskaičiuota

VISKAS ĮSKAIČIUOTA

2017 m. rugsėjo 8-9 d.  Žaliakalnio turguje gimęs modernaus šokio ir cirko spektaklis apie gyvenimą, laimės ir pilnatvės paiešką nuolat skubančiame pasaulyje. Spektaklio kulminacija – beveik šešias valandas gaminamas, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjančio, restorano „Višta puode“ patiekalas, kuris užkariaus žiūrovų širdis savo paprastumu, o skonis nuvilnys vaikystės prisiminimais.

Pirmą kartą Lietuvoje į spektaklį žiūrovus pakviesime atsinešti savo lėkštę bei šaukštą!

Spektaklio kūrėjus įkvėpė Guy Debord knygos „Spektaklio visuomenė“ idėjos, kurioje dažnai vartojama sąvoka „viskas įtraukta“. Tai knyga padariusi didžiulę įtaką šiuolaikiniam mąstymui apie modernybę, vartotojų visuomenę ir kasdienį gyvenimą, ji neabejotinai turėjo įtakos šiuolaikiniam menui bei pasaulėžiūrai.

KŪRYBINĖ KOMANDA

Ją sudaro choreografė, šokėja, tarptautinių konkursų laureatė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, šokėja Sigita Juraškaitė, jaunoji šiuolaikinio cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas

TRUKMĖ – 1 val.

Kategorija:

Data: