ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

MAISTO TEATRAS

Pradžia  /  Spektakliai  /  MAISTO TEATRAS

MAISTO TEATRAS

MAISTO TEATRAS Žaliakalnio turguje 2016 m.  sekė brolio ir sesers istoriją, apipintą seniausiu žmoniją krečiančiu konfliktu tarp tų, kuriuos sieja glaudžiausi ryšiai. Tai istorija apie du žmones, kurie bandė iš naujo atrasti vienas kitą – be statusų, pareigų ir išankstinio nusistatymo. Žiūrovai klaidžiojo dviejų pasakojimų motyvais, kurie nusidriekė po visą turgų. Čia susipynė praeitis, ateitis, dabartis. Spektaklio komanda spektaklio istoriją pradėjo kurti dar pavasarį. Menininkai lankėsi Žaliakalnio turguje, bendravo su pardavėjais, pirkėjais, Žaliakalnio bendruomene, šnekučiavosi apie turgaus istoriją, rinko įdomius pasakojimus, įrašinėjo turgaus garsus. Kartu su Kauno kolegijos viešojo maitinimo studentais organizavo kūrybines dirbtuves, kuriose pradėjo spektaklio meniu paieškas.

 

KŪRYBINĖ KOMANDA: režisierė Saulė Norkutė, scenografė Šarūnė Pečiukonytė, garso dizaineris Vladas Dieninis, objektų dizainerė Dovilė Gaižauskienė, maisto ontropologė Sandra Bogdanova, šviesų dailininkas Narvydas Naujalis, projekto vadovė Paulina Nešukaitytė, Kauno kolegijos viešojo maitinimo studentai.

KAS YRA MAISTO TEATRAS? – tai teatras, keliaujantis per miesto erdves, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka maistas. Maistas nepastebimai įtraukia publiką į spektaklio veiksmą. Ragaudamas, uosdamas ir tyrinėdamas maistą, žiūrovas tampa ne tik pasirodymo stebėtoju, bet ir aktyviu jo dalyviu bei kūrėju.

Kategorija:

Data: