ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

NAUJIENOS

Pradžia  /  Festivalio istorija   /  AKIMIRKOS

AKIMIRKOS

Antrus metus vykęs Žaliakalnio turgaus teatro festivalis 2017 m. rugsėjo 8 – 9 dienomis šokio, teatro ir maisto mylėtojus pasitiko premjera „Viskas įskaičiuota“.

„Viskas įskaičiuota“ – Žaliakalnio turguje gimęs modernaus šokio ir cirko spektaklis apie gyvenimą, laimės ir pilnatvės paiešką nuolat skubančiame pasaulyje. Spektaklio kulminacija – beveik šešias valandas gaminamas, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjančio, restorano „Višta puode“ patiekalas, kuris užkariavo žiūrovų širdis savo paprastumu, o skonis nuvilno vaikystės prisiminimais.

Su sava lėkšte

Pirmą kartą Lietuvoje į spektaklį žiūrovus pakvietėme atsinešti savo lėkštę bei šaukštą!

Spektaklio kūrėjus įkvėpė Guy Debord knygos „Spektaklio visuomenė“ idėjos, kurioje dažnai vartojama sąvoka „viskas įtraukta“. Tai knyga padariusi didžiulę įtaką šiuolaikiniam mąstymui apie modernybę, vartotojų visuomenę ir kasdienį gyvenimą, ji neabejotinai turėjo įtakos šiuolaikiniam menui bei pasaulėžiūrai.

Spektaklyje kūrybinę komandą sudaro choreografė, šokėja, tarptautinių konkursų laureatė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, šokėja Sigita Juraškaitė, jaunoji šiuolaikinio cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas

Premjera: 2017 m. rugsjėjo 8, 9 d. 18 val., trukmė 1 val.

VIETA: Žaliakalnio turgus, Zanavykų g.25H, Kaunas

 

KOMENTARAI