ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

NAUJIENOS

Pradžia  /  Savanoriai   /  Savanoriai? Auuuu!!!

Savanoriai? Auuuu!!!

Jeigu nori prisidėti ir padėti dovanojant Žaliakalnio bendruomenei teatro šventę, kviečiame Tave savanoriauti Žaliakalnio turgaus teatro festivalyje. Užpildyk žemiau esančią formą ir mes su tavimi susisieksime.

Festivalis šiemet vyks dviem etapais:
1. Rugpjūčio mėnesį Žaliakalnio turguje turėsime palapinę, kurioje kiekvieną penktadienio rytą vyks mankšta ir kūrybinės dirbtuvės, šeštadienio rytais – spektakliai. Visos veiklos bus skirtos vaikams.
2. Rugsėjo 8-9 dienomis vyks teatro festivalis.

Jeigu negali dalyvauti visose veiklose: rugpjūtį ir rugsėjį, vistiek kviečiame prisijungti. Atrasime ir suderinsime Tau tinkamą laiką. Ką reikės daryti savanoriui? Padėti mums kūrybinių dirbtuvių, spektaklių ir festivalio metu – pastatyti palapinę, apšvietimą, sureguliuoti žmonių srautus, pardavinėti bilietus, padėti užkulisiuose spektaklių ir koncertų metu ir pan. Ką mes siūlome? Kartu smagiai praleisti laiką su šaunia komanda ir visose veiklose bei spektakliuose sudalyvauti nemokamai. Taip pat yra galimybė atlikti mokomąją praktiką universitetui.

Savanoriavimo anketą rasite ČIA>>>

Susitikime Žaliakalnio turguje!

KOMENTARAI