ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

NAUJIENOS

Pradžia  /  Festivalio programa 2017   /  Nemokamos mankštos

Nemokamos mankštos

Žaliakalnio turgaus teatro festivalis kviečia dieną pradėti mankšta!

Kiekvieną rugpjūčio penktadienį nuo 8.30 val. kviečiame į Žaliakalnio turgų. Mankštos skirtos mamoms, tetoms, močiutėms – visoms žaliakalnietėms, kaunietėms ir visoms moterims, kurios nori rytą pradėti puikiu energijos pliūpsniu. Galite atvykti ir kartu pačiais mažiausiais pabiručiais – vaikučiais, anūkučiais,  jie taip pat galės prisijungti prie bendros mankštos.

Mankštos vyks festivalio palapinėje! Jų metu galėsite padailinti savo kūno formas, pagerinti fizinę būklę ir išmokti taisyklingai sportuoti. Trenerė Viltė jau penkerius veda sporto užsiėmimus ir moko vaikučius bei suaugusiuosius šokti,  todėl pažada Jums, kad mankšta bus ne tik naudinga, bet ir smagi.  Norėsite sugrįžti dar ir dar kartą!

Mankštos metu turėkite sportinį kilimėlį, rankšluostį, vandens. Dėvėkite patogią judesių nevaržančią aprangą ir avalynę.

Užsiregistruoti į mankštas galima ČIA >>

KOMENTARAI