ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

NAUJIENOS

Pradžia  /  Draugai   /  KVIEČIAME DRAUGAUTI

KVIEČIAME DRAUGAUTI

Kviečiame aktorius, performerius, akrobatus, žonglierius ir visus, kam įdomu būtų pasirodyti Žaliakalnio turgaus teatro fiestoje, siūlyti savo veiklas adresu: grynparkas@gmail.com arba palikti mums žinutę mūsų Facebook puslapyje.

Mes jums siūlome štai tokį formatą:
rugsėjo 9 d., nuo 9 iki 13 val., turgaus prekybos metu, pasirinkę jums tinkančią turguje vietą, galite atlikti savo 5 min – 20 min pasirodymą (tiek kartų, kiek jums tai atrodytų tikslinga ir tokiu intervalu, kuris jums būtų tinkamas). Kokie veiksmai galimi? – interaktyvus bendravimas su lankytojais ar pardavėjais, atlikimo numeriai – daina, šokis ar muzikinis numeris, vaidybiniai triukai, klounada, fokusai.

Tam, kad galėtumėt tinkamai pasirengti pasirodymams, numatomos repeticijų, bandymų dienos, bet apie tai – vėliau. Jūs mums atsiųskite trumpą savo pasirodymo idėją, numatomą vietą, trukmę ir pasirodymų skaičių.

Labai jūsų laukiame!

KOMENTARAI